Jak przygotować plik do druku?

Plik do druku należy przygotować w skali 1:1, czcionki zamienić na krzywe. Przy druku jednokolorowym grafikę oznaczamy jako 100% K. Dla druku w 2 kolorach: 100%K + 100%C. Pliki przyjmujemy w postaci zamkniętej wyeksportowane do pdf. Grafika ma mieć dookoła 0,4cm wolnej przestrzeni, jeśli więc przygotowujesz plik do druku tatuaży na kartoniku 5x5cm grafika może mieć max wymiary 4,6x4,6cm.

W ramach jednego druku możemy drukować kilka do kilkudziesięciu różnych wzorów, co uzależnione jest od wielkości docelowego tatuażu. Ilości różnych wzorów w ramach nakładu podane są przy poszczególnych produktach.

Jeśli na odwrocie kartonika z tatuażem ma być nadrukowana instrukcja, logo lub jakiekolwiek inne informacje, zaleca się aby ta treść była wyszarzona (70%K).

W przypadku wątpliwości co do przygotowania plików prosimy o kontakt mailowy.

Jak aplikować zmywalny tatuaż?

Przekonaj się z jaką łatwością nałożysz nasz tatuaż i olśnisz świat swym blaskiem. Poniżej kilka prostych kroków, które pozwolą Ci poczuć się wyjątkowo:

1. Wybierz miejsce na skórze, na którym chcesz umieścić tatuaż zmywalny

2. Za pomocą delikatnego mydła zmyj powierzchnię skóry (musi być ona pozbawiona wszelkich kremów, oliwek, balsamów)

3. Ostrożnie wytnij wybrany przez siebie tatuaż, pamiętając by nie uszkodzić nożyczkami jego powierzchni.

4. Odklej przezroczystą folię zewnętrzną z wyciętego tatuażu

5. Przytwierdź do skóry kartonik z tatuażem, skóra ma się zetknąć ze złotym/srebrnym obrazkiem

6. Lekko dociśnij kartonik, pamiętając o tym żeby nie przesuwać nim po skórze

7. Za pomocą mokrej gąbki dociśnij kartonik, zwilż go i przytrzymaj kartonik przez ok. 30 sekund.

8. Delikatnie usuń kartonik

9. Pozwól aby Twój tatuaż wyschnął, nie dotykaj go przez ok 10 minut. Postaraj się w tym czasie nie ściskać ani nie skręcać miejsca na skórze, w którym jest on przyklejony.

Poproś o pomoc drugą osobę, jeśli wybrany tatuaż jest duży lub aplikujesz go w miejscu o utrudnionym dostępie (np. plecy).

Jak długo zmywalne tatuaże trzymają się na skórze?

Właściwie zaaplikowany tatuaż, w miejscu nie narażonym na tarcie, ściskanie, namaczanie pozostaje na skórze od 2 do 4 dni.

Czy zmywalny tatuaż jest bezpieczny dla mojej skóry?

Kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo naszych tatuaży, używamy wyłącznie sprawdzonych komponentów do druku. Nasze tatuaże są regularnie testowane przez wyspecjalizowane laboratorium, do testów przystępują osoby z alergiami i wrażliwą skórą. Otrzymaliśmy potwierdzenie bezpieczeństwa naszych tatuaży w kontakcie ze skórą. Nie zalecamy jednak stosowanie tatuaży w przypadku stwierdzonej alergii na klej wodny, prosimy o unikanie aplikacji tatuaży w okolicach oczu.

Jak usunąć zmywalny tatuaż?

Tatuaż łatwo usunąć za pomocą roztworu alkoholu lub przy użyciu dziecięcej oliwki. Aby uniknąć przesuszenia skóry po usunięciu tatuażu zalecamy zastosowanie balsamu lub kremu nawilżającego.